Gitana

UAB „Gitana“ – į 31-uosius metus žengianti įrankių bei technikos gamintojų atstovė, kurios pagrindiniai prioritetai – kokybiškas klientų aprūpinimas įrankiais, efektyvus jų parinkimas darbui ir patikima įrenginių priežiūra.

Įmonės sandėliuose apstu žymių gamintojų vardų: Husqvarna, Festool, Makita, Milwaukee, Helly Hansen, ELTEN, EGO Power+, Flex, Segway ir kt., įvairių specifikacijų prekių, o išplėtotas prekybos tinklas ir ypač sklandi tiekimo sistema užtikrina operatyvų klientų aprūpinimą visoje Lietuvoje. Įmonės, siejančios savo veiklą su pažangiomis technologijomis ir efektyviu darbo organizavimu, kreipiasi į „Gitaną“, kadangi joje prekiaujama tik kokybiška, laiko patikrinta technika, įvairia įranga bei įrankiais. Negana to, įmone suteikia ne tik garantinį, bet ir po garantinį servisą, užtikrinantį Jūsų įrankių ar technikos tinkamą veikimą.

„Gitanoje“ rasite aukštos kokybės sodo techniką, akumuliatorinius, elektrinius, rankinius įrankius, pneumatinę, autoserviso įrangą, darbo rūbus ir avalynę, apsaugos priemones, įvairius priedus įrankiams, matavimo įrankius, dalis, medžio ir metalo stakles, plovimo bei valymo įrangą, sandėliavimo ir kėlimo įrangą, statybinę techniką, suvirinimo įrangą ir kt. įrankius.

Šiuo metu iš viso veikia net 14 skyrių visoje Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje: Vilniuje (2 skyriai), Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Utenoje, Tauragėje, Rygoje, Liepojoje, Valmieroje ir Taline.

Daugiau informacijos apie „Gitaną“ rasite:

https://www.gitana.lt/

https://www.facebook.com/gitana.lt