Rąstinių namų ekspertizės ir inspektavimas

Objekte, tarp rangovo ir užsakovo, pasitaiko nesutarimų, kurie, dažniausiai atsiranda dėl darbų kokybės. Viena ir kita pusės, tikėdamos ir įrodinėdamos tik savo teisybę, nieko nepasieks. Todėl, kylant ginčams, darbų eigoje ar užbaigiant darbus objekte, patariame pasinaudoti “Rąstinių namų gamintojų asociacijoje” esančia inspektavimo tarnyba. Kuri atliks pavienių pastato dalių ar viso objekto ekspertizę, įvertins, Jūsų, rangovo kvalifikaciją.
Galime patikinti, kad “Rąstinių namų gamintojų asociacijos” nariai naudojasi techniniais reikalavimais, bei patys pabrėžia inspektavimo naudą. Todėl dažniau kreipkitės į asociacijos narius, kvalifikuotus gamintojus/statytojus.
O norėdami įsitikinti, ar, Jūsų, rangovas, iš tikrųjų, yra šios sryties specialistas, dar pries pradedant vykdyti bet kokius darbus, pasisiūlykite pakviesti “inspektavimo tarnyba” iš “Rąstinių namų gamintojų asociacijos.
Užsisakius rąstinio namo inspektavimą ar ekspertizę ar objekto inspektavimą, pas Jus, atvyks, asociacijos vadovas, turintis 22 metų, gamybinę ir statybinę, praktikas.
Norėdami informuoti apie, galimai, nekokybiškai atliekamus darbus ar apsidrausti ateičiai…, kreipkitės, kad vėliau nereikėtų gailėtis:


info@rastiniainamai.lt
+370 698 43921