Rąstinių namų projektavimas

Norėtume pabrėžti, kad rąstinių pastatų projektavimas yra pakankamai specifinis dalykas. Kiekviename pasirinktame statybos būde yra tam tikrų suptilybių. Tačiau kreipiantis dėl rąstinio pastato projekto, siūlytume atkreipti dėmesį į tuos architektus, konstruktorius, kurie jau turėjo galimybę projektuoti tokius pastatus, ir dalyvauti ne vienoje statybos darbų eigoje. Nes tik ten, iš pagrindų, suprantami rastinio pastato, projekto ir konstruktyvinės dalies, ypatumai. Susitikus ir pasišnekėjus su būsimu architektu, pastarasis turėtu įrodyti, turys tame patirties, ir kad sugebės pateikti projektą, ne tik, pagal Jūsu, vaizduotę ir norus, bet būtinai sugebės, paruošti brėžinius, kuriuose bus konstruktyviniai sprendimai, atitinkantys respublikinius standartus "Rastinių pastatų projektavimo ir statybos techniniai reikalavimai". Rąstinis namas turi būti suprojektuotas, pastatytas ir įrengtas, įvertinant ne tik eksterjerą ir interjerą, jo proporcijas, būdingas tokiam namui, bet ir pagal visas rąstinių namų technologijas.
Kreipdamiesi į Rąstinių namų gamintojų asociacijos narį būkite garantuoti, kad, Jūsų norimo rąstinio namo ar sodybos projektas, bus atliktas, pagal visus techninius reikalavimus.
Mūsų asociacijos nariai, turėdami didžiulę gamybinę ir statybinę praktikas, ir savo įmonėse, įdiegę "Rąstinių namu projektavimo ir statybos techninius reikalavimus", jais vadovaujasi projektuodami ir statydami rąstinius pastatus.
Dėl projekto ruošimo, galite kreiptis ir tiesiogei į asociaciją.

projektai@rastiniainamai.lt
www.rastiniaiprojektai.lt

 

Puslapyje yra pateikiami įvairūs, rąstinių pastatų, projektai. Projektai iš įvairių projektavimo firmų, pavienių architektų, ar firmų, kurios gamina ir stato rąstines konstrukcijas, bei turi galimybę projektuoti..
Pasirinkite iš jau esamų projektų arba užsisakykite naują, kreipdamiesi į asociaciją.
Galime patikinti, kad pasirinkę, projektą iš asociacijos tinklapio, jis bus paruoštas pagal visus techninius reikalavimus. Projekte bus, konkrečiai, akcentuojami specifiniai mazgai ar konstruktyviniai sprendimai, be kurių negali būti statomas rąstinis pastatas. Projektui taikant, tik rąstiniams pastatams, būdingas “taisykles” pats pastato vaizdas, t.y. eksterjeras, interjeras ar išplanavimas, nenukenčia.

No images found.