Rąstinių pastatų gamintojai Lietuvoje

Rąstinių namų, įvairių rąstinių pastatų konstrukcijų gamintojais, statytojais, save gali vadinti, Lietuvoje registruotos įmonės, kurios projektuoja, gamina ir stato rąstinius pastatus, naudojant horizontaliai, vienas virš kito, suguldytus, natūralios medienos rąstus/sienojus, kampuose juos sujungiant sąsparomis / kertėmis / spynomis.

Įmonės, užsiimančios rąstinių pastatų gamybos ir statybos verslu, yra skirstomos į tam tikras grupes pagal sienojaus apdirbimo profilį ir kitus kriterijus:

Įmonių sarašas, kurios gamina ir stato rąstinius pastatus iš mašininio apdirbimo sienojų (frezuotų; kalibruotų; tekintų; klijuoto tašo):

"Astreta" - Kauno raj.; "Daesta" - Alytaus raj.; "Eurogrupė" - Palanga; "Geosintetika" - Klaipėda; "Konvesta" - Gargždai; "Alimega Haus" - Kupiškio raj.; "Guodra" - Kaunas; "JM Haus" - Kazlų Rūda; "Meistro Namai" - Kaišiadorių raj.; "Kortena" - Ukmergė; "Saugera" - Jonavos raj. "Kalneliai" - Šiaulių raj.;

Įmonių sarašas, kurios gamina ir stato rąstinius pastatus, didžiąja dalimi naudojant rankomis apdirbtus sienojus (natūralūs, skirtingo diametro, apvalaus profilio; natūralūs, skirtingų aukščių, bet vienodo storio, taip vadinami "Norvegiško sukirtimo" ar "Rusiško sukirtimo"):

"A-Z Building" - Vilnius; "Ekoamžius" - Klaipėdos raj.; "Kerdara" - Joniškis; "Lomeras" - Plungės raj.; "Mirosta-LHM" - Plungės raj.; "Narasta" - Zarasų raj.; "Šiaurinis Namas" - Alytaus raj.; "Kaimo sodyba" - Kaunas; 

-------------------

Dėmesio !  Pradėjote bendrauti su įmone, firma, kuri save pristato kaip rąstinių namų, pirčių, įvairių rąstinių pastatų gamintoja ar statytoja?

Atkreipkite dėmesį į šiame puslapyje pateiktą įmonių sąrašą.

Jeigu, Jūs, nematote tokios įmonės, šiame sąraše, tuomet susimąstykite! Nes paprasčiausiai gali būti jog įmonė, būsimas Jūsų rangovas, įvairiais marke-tinginiais būdais tik bando save pateikti kaip rąstinių namų, pirčių ar kitų rąstinių pastatų konstrukcijų gamintoju ar statytoju, tačiau neturi gamybinės bazės, gal būt naudojasi ne sava lentpjūve. O kas svarbiausia, savo apskaitoje, neturi profesionalių meistrų, tinkamai paruošto personalo, įrangos, be kurių aplamai neįmanoma jokia rąstinio pastato konstrukcijų gamyba, juo labiau rąstinio namo statyba ir įrengimas. Tokios įmonės, “apsimetėlės”, už nieką neatsako...

Šiuo metu įmonių sarašas yra pildomas. Nuo 2017 metų balandžio mėnesio bus paskelbtos visos įmonės registruotos Lietuvoje, kurios užsiima rąstinių namų, pirčių ir kitų rąstinių konstrukcijų gamyba ir realių rąstinių pastatų statybom.

Kiekviena, save gerbianti įmonė, privalo vadovautis teisingumo, sąžiningumo ir protingumo kriterijais. Įmonė negali šmeižti kitų įmonių, jei šie dirba tokiais pačiais principais.

 

Konvesta
Eko amžius
Kerdara
Lomeras
lhm1
narasta1
Rudmė
Eurogrupė
geosintetika
rastunamas1
Astera1
brusas1
Daesta1
meistronamai1
juresglulam1
siaurinisnamas2
saugera
Kaimo sodyba