Kapnes

Laiptų projektavimas, gamyba ir montavimas yra viena iš bendrovės Kāpnes LV veiklos šakų. Jo veikla prasidėjo jau 1987 m., kuomet įmonės įkūrėjas, tuo metu garsiausios dailidės vadovas, nusprendė įkurti savo įmonę.
Nuo tada vyksta nuolatinė plėtra, steigiami gamybos cechai, suburta puiki meistrų komanda. Per 30 metų apėmėme ne tik Latvijos rinką, bet ir įkūrėme reikšmingą eksportą Skandinavijos šalyse.

Doleta

Doleta – langai Jūsų gyvenimui. 
Parduodami Doletos langus, rūpinamės Jūsų gyvenimo kokybe. 

 
1992 m. įkurtoje įmonėje gaminame medinius, medžio-aliuminio, medžio-stiklo, aliuminius langus, žiemos sodus, fasadus bei duris. Didžiausia produkcijos dalis skirta komerciniams objektams ir privatiems namams - orientuojamės į užsakovus, kuriems reikia kokybiškų, patikimai funkcionuojančių, užtikrinančių komfortą patalpoje ir turinčių nepriekaištingą estetinį vaizdą gaminių. 
 

P.Varkojis ir Ko

Jau 19 metų įmonė gamina kokybiškus medinius langus, duris, lovas ir medinius sodo namelius. Įmonė savo gaminius yra pristačiusi daugiau nei 15 parodų.

Gaminami įvairių matmenų ir konfigūracijos europinio (EURO 68, EURO 92) ir skandinaviško tipo (atsiveriančius į išorę) langai bei durys. Visos gamybai naudojamos medžiagos yra sertifikuotos ir atitinka joms keliamus reikalavimus.