"FESTOOL" - praktiškai pritaikomi įrankiai ir sisteminiai sprendimai

Festool

"Festool" – tai vienas garsiausių profesionalams skirtų elektrinių įrankių gamintojų. Prekinio ženklo pradžia siejama su 1925 metais. Tuo metu inžinierius ir verslininkas iš Vokietijos Gottlieb Stoll įkūrė bendrovę, gaminančią specializuotus medienos apdirbimo įrankius. Stoll verslas rėmėsi į klientą orientuotu požiūriu, kuris kartu su Stoll talentu ir inžinieriniais sugebėjimais pelnė bendrovei lyderio pozicijas medienos apdirbimo įrankių srityje.

Šiandien "Festool" kuria aukščiausios kokybės įrankius, nustatančius standartus elektriniams, akumuliatoriniams ir pneumatiniams įrankiams, naudojamiems baldų gamyboje, paruošimo dažymui, renovacijos darbuose. „Festool“  sąskaitoje yra visa eilė išradimų, be kurių sunku įsivaizduoti šiuolaikinės medžio apdirbimo ir baldų gamybos pramonės procesus.

 

Kodėl tikri profesionalai renkasi „Festool“?

Palengvina darbą.
Nuo pat bendrovės įkūrimo, „Festool“ siekia ne tik patenkinti reikliausių vartotojų lūkesčius, bet ir užtikrinti papildomus pranašumus įrankių naudotojams. „Festool“ tikslas yra maksimaliai palengvinti kasdienį meistrų darbą ir didinti ekonominį efektyvumą.

Vertinga investicija.
„Festool“ įrankiai yra gaminami iš aukščiausios kokybės medžiagų. „Festool“ tai garantuoja, suteikdami pilną garantiją 36 mėnesiams „SERVICE all-inclusive“. Tad investicija į „Festool“ įrankius atsiperka maksimaliai: apsaugoma sveikata, dirbama greičiau ir taupiau naudojant medžiagas, o tuo pačiu apsidraudžiama nuo galimų išlaidų, susijusių su įrankio remontu.

Ilgaamžiški įrankiai.
Kai kuriose dirbtuvėse dar ir šiandien galima rasti naudojamus 30 metų senumo įrankius. „Festool“ įrankiai nuo pat 1925 metų buvo gaminami laikantis aukščiausių kokybės standartų: kad būtų ypač patvarūs ir ilgaamžiai.

Ergonomiški įrankiai.
„Festool“ įrankiai yra tvirti, bet kartu ir lengvi, saugūs, išsiskiriantys savo ergonomišku dizainu. Įgilinamieji pjūklai, šlifuokliai ir suktuvai idealiai guli rankoje. Tokiu būdu sumažinamas dirbančiojo nuovargis ir užtikrinamas maksimalus saugumas darbo procese.

Saugo sveikatą.
Yra daugybė tyrimų, patvirtinančių netgi smulkių medienos dulkių žalą žmogui. Vienintelis patikimas būdas apsaugoti savo sveikatą yra palaikyti švarią darbo aplinką. Tam tikslui „Festool“ asortimente yra mobilūs dulkių siurbliai, kurie yra tobulai suderinti darbui su „Festool“ elektriniais, akumuliatoriniais ir pneumatiniais įrankiais. Jie ne tik susiurbia sveikatai kenksmingas dulkes, bet tuo pačiu užtikrina gerą ruošinio matomumą.

Įrankiai – dalis sistemos.
„Festool“ užtikrina tikslų darbą be jokių rūpesčių ir trukdžių dėka kruopščiai apgalvotų ir tarpusavyje suderintų sprendimų, kurie vadinami sistema. Šioje sistemoje viskas yra optimaliai suderinta tarpusavyje: pradedant įrankiais, eksploatacinėmis medžiagomis ir baigiant dulkių nusiurbimo įranga, daugiafunkciniais darbastaliai ir įrankių transportavimo bei saugojimo sprendimais.

Įrankiai rąstinių namų gamybai

              

Naudingos nuorodos:
Pilnas Festool įrankių katalogas
36 mėnesių garantija „Festool“ įrankiams
Aktualios “Festool“ naujienos