ISOVER

ISOVER ŠILUMOS IZOLIACIJA ENERGIŠKAI EFEKTYVIEMS NAMAMS

ISOVER - tai tarptautinio Saint-Gobain koncerno šilumos izoliacijos padalinys, kurio atstovas Lietuvoje yra UAB „Saint-Gobain statybos gaminiai“.

Kingspan Insulation

„Kingspan Insulation“ yra pirmaujanti pasaulyje fenolio putų, poliuretano ir vakuuminių izoliacinių plokščių gamintoja. Įmonė priklauso „Kingspan Group“, kuri gamina efektyviausią pasaulyje šiluminės izoliacijos produkciją ir siūlo pažangius technologinius sprendimus, leidžiančius tausoti aplinką ir naudoti atsinaujinančių išteklių energiją.

Įkurta Airijoje 1970-ųjų pabaigoje „Kingspan Group“ šiandien yra tapusi stambia pasaulio rinkos dalyve, kurios bendra visų sektorių apyvarta 2016 m. siekė apie 3,1 milijardus eurų. 2016 metų įmonės rezultatai nurodyti tinklalapyje www.kingspan.com

UAB “ROCKWOOL”

ROCKWOOL Grupė yra pasaulyje pirmaujanti inovatyvių produktų ir sistemų iš akmens vatos gamintoja ir tiekėja. Mes kuriame tvarius sprendimus gyvybės, turto ir aplinkos apsaugai šiandien ir rytojui. Grupė yra tarp pasaulinių lyderių izoliacijos versle su savo produktais ir sprendimais visose statybos srityse, tiek gyvenamosios, tiek ne gyvenamosios paskirties pastatuose. Kartu su kitais su statybomis susijusiais produktais, tokiais kaip akustinės lubų ir grindų plokštės, Grupė garantuoja energiškai efektyvius ir ugniai atsparius pastatus su geromis akustinėmis savybėmis ir komfortišku vidaus mikroklimatu. Mes taip pat kuriame "žaliuosius" sprendimus augalininkystei, specialius plaušus pramoniniam panaudojimui, efektyvią izoliaciją gamybos ir laivininkystės pramonėje, taip pat triukšmo ir vibracijos sistemas moderniajai infrastruktūrai. Daugiau nei 10 500 darbuotojų, 38 šalyse rūpinasi klientais didžiojoje pasaulio dalyje.

Hunton

Norvegijos įmonė HUNTON yra pirmaujanti medienos plaušo plokščių gamintoja Skandinavijos šalyse.

HUNTON jau daugelį metų gamina pažangius produktus renovacijai ir statyboms.

Kodėl verta rinktis HUNTON medienos plaušo produktus?
• Paprasta apdoroti
• Gera drėgmės kontrolė
• Didelė šiluminė talpa
• Tvarumas ir CO2 emisijos mažinimas
• Savybių daugiafunkciškumas