"Meistro namai"

Meistro namų komanda – tai jūsų patogaus poilsio ekspertai. Esame jauna komanda, sudaryta iš visų geram namui pastatyti reikalingų sričių profesionalų: siekdami itin kokybiško savo klientų aptarnavimo nuoširdžiai rūpinamės jūsų individualiais poreikiais, domimės naujovėmis, todėl visada pasiūlome ne tik patogaus, ekonomiško, bet ir inovatyvaus bei šiuolaikiško dizaino sprendimus. Mūsų patirtis ir žinios – tai ilgo darbo ir nuolatinio domėjimosi rezultatas. Savo klientams siekiame geriausio ir tai darome suvienydami visas reikalingas pajėgas bei nuolat tobulėdami.

Kodėl mes? Savybės. Suprasdami, kad sprendimas statyti namą nėra lengvas, mes, pasitelkdami turimą patirtį ir žinias, padedame savo klientams kiekviename žingsnyje – konsultuojame ir patariame, kokį statinio tipą pasirinkti kiekvienu individualiu atveju, lankomės būsimoje namo vietoje, rekomenduojame tik pačias geriausias medžiagas. Savo darbe vadovaujamės kokybiško aptarnavimo vertybe, kuri reiškia, kad visada užtikriname skaidrumą susitarimuose, siekiame atlikti darbus per kuo trumpesnius terminus, nedarome klaidų statybos aikštelėje bei atsakome už gaminių kokybę bei ilgaamžiškumą. Be to, reikalingą aptarnavimą garantuojame ir po statinio užbaigimo. Dirbdami su klientais jaučiamės taip, lyg statytume namą sau – nuo pradžios iki pabaigos sąžiningai ir atsidavusiai rūpinamės kiekviena detale.

Užtikrinimas, kad padarysim gerai. Patirtis. Medinius namus statome nuo 2008–ųjų. Per šį laiką įgyvendinome šimtus projektų visoje Europoje ir šiandien turime didelį ratą mūsų darbų rezultatais patenkintų klientų. Dirbame itin kokybiškai, nuoširdžiai, sąžiningai ir greitai – tai mums garantuoja klientų pasitikėjimą. Mums rūpi jūsų komfortas ir ramybė, todėl užtikriname kokybę ir lengvą projekto įgyvendinimo procesą.

meistronamai1

UAB "Timber Cabins"
Stasiūnų k., Kaišiadorių rajonas
Mob.: +370 685 11151
El. paštas: zilinskas@meistronamai.lt
Svetainė: www.meistronamai.lt