Konsultacijos ir techninė priežiūra

Rąstinių namų techninė priežiūra

Dažnas pagalvoja apie rąstinį namą, pirtelę, stovinčius gražioje vietoje, ant ežero kranto ar pamiškėje, tačiau girdėja ir nusiskundimų iš tų, kurie jau turi pasistatę tokius pastatus.

Taip, Lietuvoje, yra tokios problemos. Priežastys iš vienos pusės paprastos, o iš kitos, reikalaujančios tam tikrų žinių. Užsakovai, neturėdami noro ar taupydami lėšas, kas Lietuvoje dažniausiai akcentuojama, samdo pavienius "meistrus", ne tik rąstinėm konstrukcijom bet ir kitiems darbams, manydami, kad patys sugebės viską sukontroliuoti ir prižiūrėti… Paveikti įkalbinėjimų, samdo meistrus, kurie nežino, privalomų, techninių reikalavimų būdingų rąstiniam pastatui. Tai labai blogas požiūris, kurio pasekmės juntamos jau po metų, o kai kuriuose atvejuose ir anksčiau. Pavienius meistrus galima samdyti, čia nieko blogo nėra. Bet ar jie žino visas, rąstinio namo, suptilybes…?!
Objekte privalo būti žmogus, kuris prefesionaliai tai įvertintu ir atliktų techninės priežiūros darbuotojo funkcijas.

Norėdami turėti kokybiškai pastatytus ir įrangtus rąstinius pastatus, kreipkitės į asociacijos narius.


O jeigu, vis dėl to, bandote savo svajonių, rąstinį namą, pasistatyti ūkio rangos principu, pasitelkiant pavienius meistrus, siūlome nenumoti ranka į mūsų pasiūlymą ir pasikviesti techninį darbuotoją, kuris, išskirtinai, žino visas subtilybes ir techninius reikalavimus, rąstinių pastatų statyboje.

Tel.: +370 698 43921

Techninė priežiūra