ISOVER

ISOVER ŠILUMOS IZOLIACIJA ENERGIŠKAI EFEKTYVIEMS NAMAMS

ISOVER - tai tarptautinio Saint-Gobain koncerno šilumos izoliacijos padalinys, kurio atstovas Lietuvoje yra UAB „Saint-Gobain statybos gaminiai“.

ISOVER yra didžiausias mineralinių vatų izoliacijos gamintojas pasaulyje ir itin daug dėmesio skiria naujoms technologijoms, aplinkosaugai ir tvariai statybai.
ISOVER gaminiai naudojami pastatų šilumos ir garso izoliacijai, kur reikalingi energijos sąnaudas mažinantys bei triukšmą slopinantys sprendimai. Šiuos gaminius, priklausomai nuo jų savybių ir panaudojimo, galima skirstyti į keletą grupių:
ISOVER vatos rulonai arba plokštės, skirtos šlaitinių stogų, išorinių sienų, grindų šilumos izoliacijai bei pertvarų garso izoliacijai;
specialios vėją izoliuojančios mineralinės vatos plokštės;
kietos apkrovą laikančios mineralinės vatos plokštės, naudojamos judriųjų grindų smūgio garso izoliacijai;
mineralinės vatos juostos juostos ir dembliai naudojami konstrukcijoms sandarinti rąstiniuose ir karkasiniuose namuose;
sandarumą užtikrinanti ISOVER Vario sistema, kurią sudaro garo-oro barjero plėvelė Vario KM Duplex, lipnios juostelės, mastikos ir kt.komponentai.
ISOVER dembliai KT ir plokštės KL gaminami naudojant naują patobulintą technologiją, todėl jų pakuotės žymimos ženklu "G3 touch". Tai reiškia kad ši izoliacija yra švelni ir patogi montuoti, o kartu garantuojamos jos izoliacinės savybės bei gamtos išteklių tausojimas. Isover vata saugi ir sveika naudoti, ką patvirtina M1, Eurofins, EUCEB sertifikatai.
Pagrindinė mineralinės vatos, kaip ir kitų šilumą izoliuojančių medžiagų, charakteristika yra deklaruojamasis šilumos laidumo koeficientas λD. Kuo mažesnis šilumos laidumas, tuo geriau medžiaga izoliuoja šilumą pastato konstrukcijoje. Moderni ISOVER vatos gamybos technologija leidžia pagaminti izoliacinę medžiagą su itin mažu šilumos laidumo koeficientu ir tai yra didžiulis ISOVER privalumas lyginant su kitais mineralinės vatos gamintojais. Puikių šiluminių savybių ISOVER vatos plokštės KL-33 (λD = 0,033 W/(mK)) arba KL-32, turinčios koeficientą λD = 0,032 W/(mK), - tai Pasyvių ar energijos beveik nevartojančių (A, A+, A++ klasės) namų šiltinimui skirtas sprendimas.
ISOVER vatos gamybos technologija leidžia pagaminti itin mažo vatos storio (8-30mm) sandarinimo demblius KH ir juostas SK-C naudojamas rąstinių ir karkasinių namų statyboje.

Daugiau informacijos - www.isover.lt

UAB „Saint-Gobain statybos gaminiai“
Mėnulio g.7, LT-04326 Vilnius
Tel. Vilniuje (8 5) 263 86 82
Kaune (8 37) 22 71 62
El.p. isover@isover.lt

Atsisiūsti "Silta vata Isover KL33.pdf"

Atsisiūsti "Sandarinimo demblys Isover KH.pdf"