Doleta

Doleta – langai Jūsų gyvenimui. 
Parduodami Doletos langus, rūpinamės Jūsų gyvenimo kokybe. 

 
1992 m. įkurtoje įmonėje gaminame medinius, medžio-aliuminio, medžio-stiklo, aliuminius langus, žiemos sodus, fasadus bei duris. Didžiausia produkcijos dalis skirta komerciniams objektams ir privatiems namams - orientuojamės į užsakovus, kuriems reikia kokybiškų, patikimai funkcionuojančių, užtikrinančių komfortą patalpoje ir turinčių nepriekaištingą estetinį vaizdą gaminių. 
 
 
Dėka turimų moderniausių įrengimų ir naudojamos medžio apdirbimo technologijos, įgyvendiname plačiausią formų, konfigūracijų, spalvų ir techninių sprendimų įvairovę. 
UAB “Doleta” garsi tiek Lietuvoje, kiek užsienio šalyse. Daugiau nei du trečdalius savo produkcijos eksportuojame į Rusiją, Baltarusiją, Ukrainą, Kazachstaną, Latviją, Daniją (Grenlandijoje), Vokietiją, Prancūziją, Norvegiją, Suomiją, Švediją, Airiją, Angliją, o taip pat JAV ir Izraelį. Japonijoje, šalia Saporo pastatytas naujas gyvenamųjų namų kvartalas ir pavadintas “Doleta Jama Hana” vardu. 

Visuomet didžiausią dėmesį skiriame ne kiekybei, bet kokybei. Kokybę suprantame ne tik kaip produkto teigiamų techninių charakteristikų visumą, bet ir serviso, garantinio ir pogarantinio aptarnavimo, santykių su klientu kokybę. Didžiausia mūsų produkcijos dalis - unikalūs nestandartiniai gaminiai. Siekdami išlaikyti užsibrėžtą kokybės lygį, gilinamės į objektų specifiką ir stengiamės perprasti užsakovo norus ir poreikius, siekiame įvykdyti architekto sumanymus. Įmonės prestižo reikalas teisingai įgyvendinti užsakovo lūkesčius ir architektų mintis.
Įmonės vizija ir strategija – visapusiškai patenkinti kliento poreikius, suteikiant aukščiausią komforto lygį.
 
Daugiau apie “Doleta” galite sužinoti internetinėje svetainėje www.doleta.lt