Rąstinių namų siūlių sandarinimo medžiagos - "PERMA-CHINK"

Perma-Chink

Pasirūpinkite savo rąstiniu pastatu.

Rąstinių namų savininkai, neišvengiamai susiduria su tam tikromis problemomis – plyšiais, trūkinėjimu, rąstų judėjimu, statybininkų paliktais defektais. Šių problemų sprendimą siūlo Amerikiečių kompaniją
PERMA-CHINK SYSTEM, INC”.
 

Skirtingoms problemoms spręsti siūlomi skirtingi būdai. Tačiau “PERMA-CHINK” produkcija skirta ne tik rąstinių namų turėtojams, bet ir naudojama statybu metu. Mašininio apdirbimo sienojams (tekintiem, frezuotiem) naudojamas sandariklis “Woodsman” ankstesniu pavadinimu „Stack-n-Seal“. Jis tinka vietoj šilumos izoliacijos. Užtepamos dvi juostelės išilgai vieno rąsto, tuomet uždedamas antrasis. Sandariklis sukimba su abiem rąstais ir sudaro barjerą šalčiui bei drėgmei. Jis visuomet išlieka elastingas, todėl juda kartu su rąstais, netrūkinėja.
Net ir pati kokybiškiausia džiovinta natūrali mediena trūkinėja. Įtrūkiai gali suteikti savitumo interjerui. Tačiau trukimus, esančius pastato išorėje, rekomenduojama sutvarkyti, taip kad, atmosferiniai veiksniai (vanduo, sniegas), neardytų medienos struktūros. Tokių vietų niekada nepavyks tinkamai išvalyti, todėl čia gali apsigyventi įvairūs kenkėjai ar prasidėti puvimas.
Geriausia išeitis – plyšius/trūkimus užsandarinti. Tam siūlomas produktas „Check-Mate 2“. Jis atsparus aplinkos poveikiui, labai elastingas ir ilgaamžis. Šis sandariklis ypač tamprus, nes keičiantis sezonams rąstų įtrūkiai juda daugiausiai. Tiesiog tai labai pastebima. Galite įvairiais metų laikais plyšio dydį pamatuoti, ir pokyčius akivaizdžiai pamatysite.
Įvairūs plyšiai, tarpai ir skylės, atsiradę dėl konstrukcijos netikslumo, medienos susikraipymo, būdingi daugeliui rąstinių namų. Ypač daug trūkumų pasitaiko neprofesionaliai suręstuose rąstų pastatuose. Per tarpus į vidų skverbiasi vanduo, šaltas oras ir neabejotinai išeina šiluma. Dažnai žmonės skundžiasi, kad lyjant šoniniam lietui drėksta sienos, o ypač nesandarios būna sąsparos (sujungimai kampuose).
Šioms problemoms spręsti siūlomi sandarikliai „Perma-Chink“ ir „Energy Seal“. Jie skirti būtent jau pastatytiems rąstiniams namams. Net ir sustingę išlieka elastingi, netrukdo rąstams judėti ir natūraliai sėsti.
Prie išdrožų siena yra ploniausia, todėl, sandarinant siūles, tiek iš vidaus, tiek iš išorės namelis papildomai apšiltinamas. Sandarindami tik vieną pusę, išspresite tik dalį problemos. Todėl rekomenduojama pasirinkti sandarinimą iš abiejų pusių. Nes taip užkertamas kelias šalto oro ir drėgmes patekimui iš lauko pusės, o šilto oro “išėjimui” iš vidaus.
Sandarikliai gali pagerinti estetinį namelio vaizdą. Įsivaizduokite sieną, tarp kurios rąstų matyti šilumos izoliacija. Ji atrodo nekokybiškai. Užsandarinus visas siūles nebesimato nelygumų ar netikslumų.
Visi sandarikliai gaminami iš gamtai nekenksmingų medžiagų, akrilo pagrindu. Jie bekvapiai, todėl tiek naudojant, tiek užtepus kambariuose nesijaus pašalinių kvapų. Sandariklius labai paprasta naudoti, nes, kol nesustingę, galima tiesiog nuvalyti vandeniu. Įrankius ir rankas taip pat nuplausite šiltu vandeniu ir muilu.


Apie “Perma-Chink” produkcija galite sužinoti internetinėje svetainėje www.permachink.lt 

hermetikas apvalus hermetikas pjautiniai